طرح ویژه شبدیز برای رتبه های برتر کنکور مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

با گسترش روز افزودن اینترنت در جنبه های مختلف زندگی و همچنین افزایش اهمیت آن در تولید علم برای قشر تحصیلکرده جامعه، همواره این نیاز احساس می گردد تا این ابزار ارزشمند برای کسب و تولید علم با کیفیت هرچه تمام تر و دسترسی به مراتب آسانتر از گذشته در خدمت دانشجویان، اساتید، محققین و ... قرار گیرد.

در همین راستا، شرکت شبکه ارتباط شبدیز به عنوان یکی از با سابقه ترین ISDP های فعال در شهر کرج توانسته پس از ارائه خدمات طراز اول، سرعت بالای اینترنت، خدمات پس از فروش 24 ساعته و بسیاری سرویس دیگر به مشترکین اینترنتی خود، مجدد اقدام به رونمایی از طرح ویژه ای به منظور حمایت از دانشجویان نماید.

طرح ویژه شبدیز برای رتبه های برتر کنکور سراسری اقدامی است ویژه تا از آن طریق نفرات برتر کنکور سراسری هدیه ای هرچند ناچیز به پاس تلاششان برای کسب علم و پیشرفت های آکادمیک از طرف شبدیز دریافت دارند.

در این طرح، کلیه نفرات برتر کنکور سراسری که رتبه ایشان تا 99 باشد، می توانند از خدمات اینترنت ADSL شبدیز به مدت یکسال کاملاً رایگان با حجم 12 گیگابایت بهره مند گردند. شرکت شبکه ارتباط شبدیز آرزومند است تا با حمایت از نخبه های ایرانی که امیدهای فردای ما هستند بتواند گامی کوچک در جهت ارتقاء علم و فرهنگ ایران عزیزمان بردارد.

از کاربرانی که مشمول این طرح می گردند خواهشمندیم برای دریافت این سرویس با شماره 026-32601 داخلی 1 تماس حاصل نمایند.

اعتبار این تخفیف تا پایان مهر ماه 93 می باشد